توافق سوبارو و تویوتا

تویوتا و سوبارو در مورد اتحاد تجاری و سرمایه جدید توافق کردند.

رئیس تویوتا، آکیو توودودا ، 

با اظهار نظر درباره توافق امروز با سوبارو گفت: این توافق یک تحول عظیم در صنعت خودروسازی ژاپن خواهد بود.

 لذت بردن از رانندگی جزء ذاتی اتومبیل ها خواهد بود و چیزی است که فکر می کنم باید ادامه دهیم برای حفظ شدید مسیر راه ،من خودم  بعنوان ، یک رالیست و با تجربه ی خودم که سالیان دراز در این زمینه فعالیت دارم  ، شگفتی های فن آوری AWD Subaru را در رگ های خود احساس کرده ام.

   

سوبارو 360

توجه به محیط زیست

در حالی که بالا بردن راندمان سوخت یک خودرو بسیار مهم است ، آگاهی دادن راننده از اهمیت عادات رانندگی سازگار با محیط زیست بسیار مهم است. تلاش های مداوم برای توسعه وسایل سازگار با محیط زیست انجام می شود که به عنوان یک رابط ارتباطی بین راننده و ماشین آنها کار می کنند.

SI-DRIVE سیستم کمک به راننده خود Subaru است که می توانید مطابق با روحیه و صحنه رانندگی خود عملکرد رانندگی را انتخاب کنید. "حالت هوشمند (I)" راندمان سوخت بیشتری و کارایی سازگار با محیط زیست را ارائه می دهد ، و "Sport Sport (S)" عملکرد صاف موتور و شتاب بهتری را ارائه می دهد. همچنین ، "Sport Sharp Mode (S #)" پاسخ مستقیم به شتاب و شتاب هیجان انگیز برای بخشی از وسایل نقلیه ما می دهد.

بدنه آیرودینامیکی

با طراحی شکل بدنه و سپر به منظور کاهش مقاومت در برابر هوا و اضافه کردن مخفی و اسپویلر وسیله نقلیه (در دسترس نیست برای برخی از مدل ها) ، عملکرد آیرودینامیکی برتر بدست آمده است. کل بدنه به کارآیی سوخت کمک می کند.