توافق سوبارو و تویوتا

تویوتا و سوبارو در مورد اتحاد تجاری و سرمایه جدید توافق کردند.

رئیس تویوتا، آکیو توودودا ، 

با اظهار نظر درباره توافق امروز با سوبارو گفت: این توافق یک تحول عظیم در صنعت خودروسازی ژاپن خواهد بود.

 لذت بردن از رانندگی جزء ذاتی اتومبیل ها خواهد بود و چیزی است که فکر می کنم باید ادامه دهیم برای حفظ شدید مسیر راه ،من خودم  بعنوان ، یک رالیست و با تجربه ی خودم که سالیان دراز در این زمینه فعالیت دارم  ، شگفتی های فن آوری AWD Subaru را در رگ های خود احساس کرده ام.

   

سوبارو 360

شما به هر کجا می خواهید بروید.

متقارن AWD ، متشکل از یک موتور SUBARU BOXER با فاصله افقی سوار که به مرکز ثقل و یک حرکت موتور AWD طراحی شده متقارن ، مجهز است ، سیستمی است که سوبارو برای بهترین ثبات ، ایمنی و عملکرد در جاده ها در همه زمان ها متمرکز شده است.

AWD متقارن ، سیستم چهارچرخ محرک خود سوبارو است. بزرگترین ویژگی آن این است که پیشرانه ای که هسته اصلی آن موتور مخالف افقی است به صورت متقارن در یک خط مستقیم گذاشته می شود. از آنجا که چهار چرخ متحمل وزن با این طرح اصلی وزن دارند ، خاصیت در آغوش گرفتن در جاده لاستیک ها بسیار عالی است و عملکرد رانندگی فوق العاده ای حاصل می شود. این پتانسیل رانندگی چهار چرخ را به حداکثر می رساند.

علاوه بر این ، با AWD متقارن ، گیربکس سنگین در نزدیکی مرکز خودرو قرار دارد. علاوه بر این ، موتور یک موتور سبک ، کم حجم و کم تحمل مرکزی است که به صورت افقی مخالف است. به دلیل تعادل بیشتر وزن ، لحظه عدم تحرک در هنگام چرخش و ترمز کم است تا راننده بتواند از هندلینگ برتر بهره مند شود. در عین حال ، از آنجا که وسیله نقلیه پایدار و راحت است ، راننده می تواند از رانندگی دلپذیر لذت ببرد.

بدنه و شاسی