توافق سوبارو و تویوتا

تویوتا و سوبارو در مورد اتحاد تجاری و سرمایه جدید توافق کردند.

رئیس تویوتا، آکیو توودودا ، 

با اظهار نظر درباره توافق امروز با سوبارو گفت: این توافق یک تحول عظیم در صنعت خودروسازی ژاپن خواهد بود.

 لذت بردن از رانندگی جزء ذاتی اتومبیل ها خواهد بود و چیزی است که فکر می کنم باید ادامه دهیم برای حفظ شدید مسیر راه ،من خودم  بعنوان ، یک رالیست و با تجربه ی خودم که سالیان دراز در این زمینه فعالیت دارم  ، شگفتی های فن آوری AWD Subaru را در رگ های خود احساس کرده ام.

   

سوبارو 360

تنظیم دقیق عملکرد پایه برای ایمنی بهتر.

SUBARU تمام عملکردهای اساسی یک اتومبیل - رانندگی ، چرخاندن و متوقف کردن - را برای تنظیم اتومبیل هایی که دارای پایداری استثنایی و کنترل قابل پیش بینی هستند ، تنظیم کرده است. SUBARU هایی که با چنین سطح بالایی از عملکردهای اساسی طراحی شده اند نیز برای جلوگیری از موقعیت های خطرناک با اعتبار برجسته ایمنی طراحی شده اند.

پایداری و قابلیت اطمینان

کشش برجسته و قابلیت رانندگی قابل اعتماد با سیستم AWD متقارن ، و تعلیق با قابلیت کنترل عالی برای رفتار اتومبیل که راننده انتظار آن را دارد. بدنی بسیار سفت و سبک برای رانندگی مطمئن و سطوح بالاتر از خطر جلوگیری می کند. عملکرد Hill-start Assist همچنین به کاهش خستگی راننده در هنگام جاده کمک می کند.

قابلیت ردیابی

کنترل دینامیک خودرو

Automobile Dynamics Control وسیله ای الکترونیکی است که با مشاهده مداوم شرایط رانندگی از زاویه فرمان ، سرعت موتور ، انتخاب دنده و موقعیت ترمز ، مانع از لرزش خودرو می شود. در صورت شروع عملکرد نامنظم خودرو ، ترمزها را در هر گوشه کنترل می کند و در مواقعی که اتومبیل قصد دارد به صورت اسلایدها سرسره کند ، مؤثر است.

رانندگی بین خطوط

سوبارو سیستم اولیه VDC را مطابق با بهبود سیستم تعلیق BRZ بهبود بخشید. رانندگی بین خطوط عملکردی برای تأخیر در زمان مداخله VDC برای اولویت بندی کنترل راننده بیشتر از حالت عادی است. حرکت وسیله نقلیه هنگام کار VDC با کنترل نرمتر کنترل مداخله نیز کنترل می شود ، در نتیجه هر کس می تواند با خیال راحت از رانندگی اسپرت لذت ببرد.

توزیع نیروی ترمز برقی سیستمی است که قدرت ترمز را با سرعت مطلوب بین چرخ های جلو و عقب توزیع می کند تا متناسب با شرایط رانندگی باشد. چرخ های جلو و عقب بسته به نحوه رانندگی خودرو و وزن آن با سرعت متفاوت چرخانده می شوند. سیستم این تغییرات را ردیابی می کند و قدرت ترمز را در چرخ های خاصی توزیع می کند تا شرایط رانندگی را برای ترمز قابل اطمینان تر انجام دهد.

متوقف کردن

عملکرد ترمز مستقیماً با ایمنی و قابلیت های گریز از خطر در خودرو ارتباط دارد. تمرکز اصلی SUBARU آرامش خاطر است و برای رسیدن به این هدف ، ترمزها طوری طراحی شده اند که در هنگام استفاده از آنها تقریباً در هر نوع جاده ، به سرعت پاسخ دهند.

توزیع نیروی ترمز برقی (EBD)

ایمنی پیشگیرانه