توافق سوبارو و تویوتا

تویوتا و سوبارو در مورد اتحاد تجاری و سرمایه جدید توافق کردند.

رئیس تویوتا، آکیو توودودا ، 

با اظهار نظر درباره توافق امروز با سوبارو گفت: این توافق یک تحول عظیم در صنعت خودروسازی ژاپن خواهد بود.

 لذت بردن از رانندگی جزء ذاتی اتومبیل ها خواهد بود و چیزی است که فکر می کنم باید ادامه دهیم برای حفظ شدید مسیر راه ،من خودم  بعنوان ، یک رالیست و با تجربه ی خودم که سالیان دراز در این زمینه فعالیت دارم  ، شگفتی های فن آوری AWD Subaru را در رگ های خود احساس کرده ام.

   

سوبارو 360

هدف : ایجاد خودروهای بدون حادثه.

سوبارو سلف سازنده هواپیما است که "اتومبیل های بدون تصادف" را دنبال می کند تا از خطا در کار و قضاوت جلوگیری کند. سوبارو با ارث بردن فلسفه ایمنی ، بر روی طراحی اولیه مانند سطح و کارکرد تمرکز می کند ، از این رو فضای روشن ، مفید و راحت را دنبال می کنیم که در آن راننده می تواند به راحتی در رانندگی متمرکز شود.

به حداقل رساندن نقاط کور

دید عالی

موثرترین راه پیشگیری از تصادف در صورتی است که رانندگان بتوانند با نگاه خود موقعیت های خطرناک را تشخیص دهند. SUBARU متعهد به طراحی هایی است که نقاط کور را به حداقل می رساند و دید بسیار خوبی از صندلی راننده ارائه می دهد. عرض هر ستون شاسی در حد امکان به حداقل رسیده است تا ضمن اطمینان از همان سطح ایمنی ، سطح شیشه شیشه جلو افزایش یابد و برف پاک کن شیشه جلو از بینایی ذخیره شود تا حداکثر دید را به راننده ارائه دهد. شکل بدنه نیز به گونه ای طراحی شده است که بتواند دید بهتری از راننده داشته باشد. دید عالی و بدون مانع از دید ، به معنای رانندگی ایمن تر است.

ایمنی فعال